PUGiK "METR"

Biuro: ul.Przędzalniana 60
Tel: 858 505 020
Email: metr.geodezja@gmail.com
Start
Oferta
Cennik
Galeria
Kontakt

GEODEZJA

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę geodezyjną związaną z procesem inwestycyjnym: począwszy od ewentualnego podziału działki (wznowienia, okazania granic), poprzez uzyskanie map do celów opiniodawczych, sporządzenie map do celów projektowych, po wytyczenie i inwentaryzację wybudowanych obiektów. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, lub osobistą wizytę w naszym biurze. Możliwe jest też spotkanie na terenie planowanej inwestycji, u Państwa w domu lub w siedzibie Państwa firmy.

DORADZTWO

Służymy również pomocą w innych sprawach, np. uzgodnieniu projektu w Zespole Uzgadniania Dokumentacji Projektowej, uzyskaniu wykazu właścicieli działek itp. Dla inwestorów realizujących swoją pierwszą budowę (np. domu, przyłącza itp.), nie zorientowanych, jakie kroki i w jakiej kolejności należy poczynić, podpowiemy i doradzimy wybór architekta, projektanta sieci lub wnętrz, wyjaśnimy, do jakich urzędów się udać i co, w którym można załatwić.

USŁUGA KOMPLEKSOWA

Coraz częściej problemem inwestorów indywidualnych i firm, podejmujących jakieś przedsięwzięcie budowlane, jest nie tyle brak środków, co brak czasu. Znamy to doskonale, gdyż spotykamy się z tym na co dzień w swojej działalności, a część z nas ma również doświadczeniaosobiste, z tym związane. Pogodzenie pracy zawodowej z budową domu, jest czasem trudne do zrealizowania. Cierpi na tym i praca i budowa. Jeszcze większy problem mają często firmy, szczególnie te niewielkie, które nie mogą sobie pozwolić na wyznaczenie pracownika, który zajmie się sprawą budowy kompleksowo. A szefowie rzadko mają na to czas...

Ale na życzenie klienta, my załatwimy wszystko. U nas podpiszecie Państwo umowę, zawierającą zakres obowiązków, które chcielibyście nam powierzyć. Zamiast "przecierania szlaków" w urzędach, krążenia po kilkanaście razy między nimi, donoszenia to brakującego znaczka skarbowego, to wniosku, to mapki, możecie wszystko załatwić w naszym biurze. Tu spotkacie się z architektem (projektantem), podpiszecie wszystkie niezbędne wnioski, uzyskacie wyczerpującą informację o tym, na jakim etapie znajduje się wasza sprawa, jakie kroki jeszcze przed wami i jakie w związku z tym koszty poniesiecie. Jeśli Wasz czas (lub zdrowie psychiczne ;-) ) cenicie sobie wyżej niż niewielki procent wartości inwestycji za pomoc i pośrednictwo w załatwieniu niektórych spraw, zgłoście się do nas. Czasem błędy popełnione przez niewłaściwe decyzje związane z budową (często pierwszą i ostatnią w Państwa życiu, więc trudno o doświadczenie w tej dziedzinie!), mogą Was kosztować więcej niż nasza prowizja.

Zapraszamy do skorzystania z tej nowatorskiej, na białostockim rynku usług geodezyjnych, oferty!

To komfort, na który Was stać!

StartOfertaCennikGaleriaKontakt

Białystok © 2008 [Marek Bazelski]